Vrei sa facem cunostinta?

Iata datele de contact

Ne gasesti la:

Sediul Bucuresti - Adresa

Str. Radu Cristian, nr. 4, etaj 1, sector 2, Bucuresti, Cod Postal 21054 (langa Piata C.A. Rosetti)

Program de Lucru - Sediul din Bucuresti

Luni-Vineri: 10:00 - 18:00

Sambata: Închis

Duminica: Închis

Telefon

0314256755

Sediul Focsani - Adresa

Str. Stefan cel Mare Nr. 13, Bl. C1, Focsani, Jud. Vrancea

Program de Lucru - Sediul din Focsani

Luni-Vineri: 09.30 - 18.00

Sambata: 10.00 - 13.00

Duminica: Închis

Telefon

0237222030

E-mail

rezervari@agetur.ro

Scrie-ne un mesaj

Te rugam sa introduci un nume corect
Te rugam sa introduci un email corect

Circuite/Grupuri

Viviana Dumitru - Operations Manager

viviana.dumitru@agetur.ro

 

Andreea Zavelca - Backoffice Specialist

andreea.zavelca@agetur.ro

Telefon: 0759 054 651

 

Promovare

Roxana Milom - Marketer

marketing@agetur.ro

Telefon: 0733 934 767

Vacante individuale

Cristina Ionescu - Travel Advisor

cristina.ionescu@agetur.ro

Telefon: 0728 855 570 

 

George Clota - Travel Consultant

george.clota@agetur.ro

Telefon: 0753 311 425

 

Valentina Andronic - Travel Consultant

valentina.andronic@agetur.ro

Telefon: 0753 311 422

 

Alina Nichitoiu - Travel Consultant

alina.nichitoiu@agetur.ro

Telefon: 0728 855 433

 

Contabilitate

Mirela Horhocea - Accountant Manager

Telefon: 0723 385 781

 

Junior Manager

Cora Horhocea

cora.horhocea@agetur.ro

 

General Manager

Dragos Horhocea